juuli, 2020

18jul19:0021:00Head tüdrukud nii ei tee #suvemaasikas! Elvas19:00 - 21:00 Waksal Wabrik hoov

Loe rohkem

Sündmuse info

Unistuste Agentuur esitleb:
vestlusõhtu “Head tüdrukud nii ei tee! #SUVEMAASIKAS
18. juulil 2020 kell 19-21
Elva Restoran Wabrik välilaval
Teie ette astuvad:
skandaalitar Anu Saagim
lavatäht Kethi Uibomägi
#aastaema Liina Pulges
Kuidas tunda ära miljardär, kellest teha ühe sõrmenipsuga miljonär? Miks tulevad targad otsused kogemustest, aga kogemused sageli halbadest otsustest? Kuidas jääda säravaks ja enesekindlaks ka siis, kui elu paiskab su teele printside asemel üha uusi konni?
Need kolm naist teavad vastuseid ning nad on veendunud, et elus pole midagi hullemat, kui olla tavaline. Nad on noppinud oma elust need kõige krehvtisemad maasikad ning räägivad teile ausalt ja keerutamata oma värvikamatest suhteämbritest, ilu salanõksudest ning seiklustest vastassugupoolega.
Üks on selge, nende kolme kaunitariga igav ei hakka! Iga vestlusõhtu on vastavalt tujule ja kuusesisule täiesti omanäoline, jalust niitvate teemade ja ootamatute pööretega. Otse loomulikult saavad kõik soovijad ka ise esinejaid oma küsimustega proovile panna.
Pildistamine on rangelt kohustuslik!
Alla18-aastastele pole soovitatav.
Vestlusõhtu algab kell 19, aga etendusealale pääseb alates kella 18st.
Seoses riiklike piirangutega tuleb müüki vaid piiratud kogus pileteid, nii et piletiostuga tasub kiirustada. Etendusepäeval on pääse viis eurot kallim ning müüakse vaid juhul, kui neid jagub.
Nii vabas õhus kui ka siseruumides toimuvatel etendustel tagame võimaluse hoida distantsi ning järgime valitsuse ettekirjutusi. Korraldajal on õigus ilmselgete haigustunnustega inimesi etendusele mitte lubada.
Piletid: www.piletilevi.ee

Toimumisaeg

(Laupäev) 19:00 - 21:00

Asukoht

Waksal Wabrik hoov

Pikk 43, Elva

Korraldaja

Restoran Wabrikinfo@waksalwabrik.ee Pikk 43, Elva

Back to top button
Close
X