KultuurSport

5Miinust ja Puuluup annavad 6. juuli õhtul Elva Keskväljakul adrenaliinirohke kontserdi

ERC Delfi Rally Estonia nädalavahetuse teisel õhtul, 6. juulil, toimub Elva keskväljakul ERC Delfi Rally Estonia ametlik kontsert, kus astuvad üles 5MIINUST ja Puuluup. Üle mitme aasta sõidetakse Elva kiiruskatse taas linnas sees, mis tähendab, et publiku jaoks on see ideaalne võimalus vaadata ainsat asfaldil sõidetavat kiiruskatset ja nautida seejärel juba kahe hetkel kõige kuumema Eesti artisti etteastet otse Elva linna keskväljakul.

’’Laupäevaõhtune sündmus on põnev ja elevust tekitav väljakutse siduda ralli kiiruskatse ja kontsertprogramm. Kirglike rallifännidena teeme oma meeskonnaga maksimaalse, et pakkuda pealtvaatajatele Elva keskväljakul täiesti uudset ralli-kontserdi kogemust’’, sõnas kontserdikorraldaja ja Monster Music eestvedaja Tanel Samm.

ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse 5.-7. juulini Tartus, Otepääl ja Lõuna-Eesti teedel. Kokku sõidetakse tänavu 14 kiirukatset ning ralli kogupikkuseks on 187,64 kilomeetrit, kusjuures hooldusala on tagasi Otepääl. Lisaks Euroopa Meistrivõistlustele sõidetakse Delfi Rally Estonia raames ka Rahvuslik etapp ning lisaks kohalikele ja Baltikumi staaridele on stardis ka paljude fännide poolt oodatud veokate võistlusklass, kusjuures kokku on korraldajad rajale ootamas enam kui 120 võistlusautot.

Meelelahutus on alati olnud selle sündmuse keskmes väga olulisel kohal – läbi aastate on Rally Estonia avashow ja erinevate kontsertide raames käinud esinemas nii kohalikke kui ka välismaiseid suurartiste ning korraldajatel on väga selge eesmärk korraldada mitte pelgalt autospordisündmust vaid kogupere festivali.

Tarmo Hõbe, kommertsralli direktor: ’’On suur hea meel peale nelja-aastast pausi olla kiiruskatsega tagasi Elva kesklinnas. Linnakeskkonnas sõidetav kiiruskatse loob hoopis teistmoodi väärtust ning pakub elevust ja pinget igat tüüpi rallifännidele ning kindlasti loob atraktiivsust tervele Elva kogukonnale. Tänavune ERC Delfi Rally Estonia toob rajale tippsõitjad Eestis, Euroopast ja üle maailma ning meil on suur au, et lisaks parimatele sõitjatele on kohal ka hetkel kõige kuumemad artistid Eesti muusikamaailmas.

Viimane Elva linnakatse toimus aastal 2019, kus Elva linnas oli rallit jälgimas rohkem kui 10 000 inimest ning usume ja loodame, et suudame samaväärse melu Elvasse tagasi tuua.’’

Rallinädalavahetuse ametliku kontserdi pääsmed on saadaval piiratud koguses ning esimesed 1000 kiiremat saavad pileti soetada eriti hea hinnaga, sealjuures saab early bird pileti kätte vaid 20 euroga. Piletid on saadaval Rally Estonia e-poes ning Piletitasku veebis ning lisaks kontserdipääsmetele leiab sealt muidugi ka erinevad rallipassid, päevapassid ja ka VIP pääsmed. Ürituseni on jäänud vähem kui kuu aega, kohtume raja ääres ja Elva keskväljakul!

Rauno Paltser

Rally Estonia

Estonian Autosport Events MTÜ

Sildid
Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X