KogukondKultuur

Pressiteade: Sel aastal kingi Elva Kultuurikeskuse elamusi soodushinnaga

Elva Kultuurikeskus annab teada, et seoses eelolevate pühadega saab Elva Kultuurikeskuse korraldatud käesoleva aasta detsembrikuu sündmuste pääsmeid soetada 20% soodsamalt. Jõulumüük leiab aset 8-10.detsember 2017, Piletimaailma keskkonnas.

Mõeldes oma fännidele ja klientidele, otsustasime teha varajase jõulukingi ja viia läbi sooduskampaania meie korraldatud detsembrikuu sündmuste osas. Kampaania korras annab kolmel päeval, 8-10.detsember 2017, soodustust 20% tavahinnast.

Kampaania korras saab soetada soodushinnaga pääsmeid järgmistele sündmustele:

16.detsember, kell 18 toimuvale Argo Aadli etendusele “Hullumeelse päevik”
22.detsember, kell 19 toimuvale Elva Naisseltsi 85 juubelipeole, kus tantsuks mängib ansambel Kukerpillid.
31.detsember, kell 20 toimuvale Aastavahetuspeole “Sel ööl”, kus õhtu peaesinejaks ansambel Mahavok.
Sooduskampaania ei laiene sündmustele, mis ei ole Elva Kultuurikeskuse korraldatud.

“Saades inspiratsiooni Lõuna-Eesti turismikonverentsist, tahame premeerida pühade puhul oma fänne ja mis oleks parem võimalus, kui kinkida elamusi soodsama hinnaga” kommenteeris Elva Kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela.

Pileteid saab soodushinnaga osta alates 8.detsembri hommikul, kella üheksast kuni 10. detsembri südaööni Piletimaailma müügikeskkonnas – www.piletimaailm.com ja Elva Kultuurikeskuse kassas.

Infot Elva Kultuurikeskuse sündmuste kohta leiate kodulehelt www.elvakultuur.ee või keskuse sotsiaalmeediakanalist Facebook.

Lisainfo:
Elva Kultuurikeskus
Tel: +372 733 0132

Sildid
Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.
Back to top button
Close
X