2021. a kohalikud valimisedKohalik VõimValla uudised

Ainsa valimisliiduna on valikus Sinu Elva vald

Valimisliit Sinu Elva vald läheb kohalike omavalitsuste valimistele vastu tugeva kohalikest tegijatest koosneva meeskonnaga ning realistliku plaaniga, kuidas muuta Elva valla elu senisest veelgi paremaks.

“Ainsa valimisliiduna võib kindel olla, et meie eesmärgiks on ainult kohaliku elu edendamine ikka selleks, et kõigil oleks parem kodukoht ja suurem heaolu. Peame väga oluliseks kogukondlikku ja tulevikku vaatavat visiooni ning meie eesmärgiks on tuua volikogusse rohkem positiivseid, tegusaid inimesi erinevatelt elualadelt ja erinevatest valla piirkondadest.” – ütles Marika Saar. 

Valimisliidu Sinu Elva valla eestvedajateks ja kõneisikuteks on volikogu liige ja ettevõtja Priit Värv ja abivallavanem Marika Saar ning volikogu esimehena on nimekirja eesotsas Maano Koemets.  Abivallavanem Marika Saar on olnud Elva linna- ja vallavalitsemise juures juba seitse aastat ning peamiselt on ta tegelenud haridus,- kultuuri-, spordi-, noorsootöö-, sotsiaal- ja tervisevaldkonnaga. Volikogu liige ja ettevõtja Priit Värv on spordikomisjoni juht, Eesti Korvpalliliidu ja Tartumaa Arendusseltsi juhatuse liige ning osalenud väga erinevate valla projektide juhtimise juures. Volikogu esimees Maano Koemets on olnud pikaaegne Rannu vallavanem.

Üks valimisliidu eestvedajatest Priit Värv ütles, et „Oleme väga tänulikud, et meiega on nii suur hulk tegusaid inimesi liitunud ning me lähme valimistele vastu kindla plaani ja mõnusa meeleoluga.“ Volikogu esimees Maano Koemets sõnas, et valimisliidu meeskond on väärikas ning tal on hea meel olla selle nimekirja eesotsas ning nimekirja eestvedajad Priit ja Marika on suurepärasteks kõneisikuteks- neil on visiooni ja kirge Elva valla elu arendada.  

Abivallavanem Marika Saar lisas, et „Sinu Elva tiim ei taha vastanduda ja mustata, me ei taha läbi populistlike lubaduste anda inimestele valeootusi, meie valimisliidu eesmärk on keskenduda tegudele ning arengule pakkudes välja omaltpoolt ideid ja lahendusi.“

Valimisliidu meeskonnaga on liitunud lisaks esikolmikule väga palju aktiivseid ja säravaid Elva valla inimesi: volikogu liikmeid, külakogukondade eestvedajaid, õpetajaid, ettevõtjaid, spordijuhte, treenereid, õpilasaktiviste, tudengeid, kultuurijuhte, riigiasutuste spetsialiste, turismiedendajaid, noorsootöötajaid jt.  Kokku kandideerib valimisliit Sinu Elva vald nimekirjas 34 inimest. 

Valimisliidu Sinu Elva vald meeskonna ja eesmärkidega saab tutvuda veebilehel sinuelva.ee 

Sina valid, milline on Sinu Elva vald! 

 Lisainfo: 

Marika Saar
marika.saar@elva.ee

5227013

Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X