EttevõtlusNõo

Nõo Lihatööstus avas esinduspoe

Eile, 31. augustil avas suurim kodumaine lihatootja AS Nõo Lihatööstus oma esinduspoe, mis on üks laiema kaubavalikuga spetsialiseerunud lihapoode Eestis.

Tartu lähedal Nõo alevikus asuvast esinduspoest leiab lihatööstuse tootevaliku, kuid ka eksklusiivseid lihatooteid, mida poodides veel pole, samuti Nõo vanu häid maitseid, mida mujalt enam ei leia. Esialgu on sortimendis üle 140 erineva lihatoote, muuhulgas saab lahtist liha ja ahjusoojasid sinke.

Äsja avatud Nõo Lihatööstuse esinduspood, mis asub nn Nõo ristis Terminali tanklaga piirneval alal

Esinduspoe avamise puhul valmistasid Eesti parimad grillimeistrid BBQ Symphony’st külalistele maitsvat grill-liha, samuti sai proovida värskelt suitsutatud ahjusooja sinki. 

Nõo grillmeister tööhoos

Esinduspoe avas Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusjuht Simmo Kruustük koos vallavanem Rain Sangerneboga.

Nõo Lihatööstuse esinduspoe avamine 31.08.2020

„Oleme oma poest unistanud juba kakskümmend aastat. Algusaastel oli meil lühiajaliselt küll oma väike  jäätiseputka suurune müügipunkt tööstuse väravas, kuid soov oli rajada midagi suuremat ja omanäolist. Tundus loogiline, et kui oleme loonud eduka lihatööstuse, võiks siinsamas Nõos olla ka võimalus osta värsket liha otse tootjalt. 

Nõo Lihatööstuse esinduspoe pakutav valik

Kui Terminali mehed Nõos tankla avasid, tekkis mõte rajada oma pood nende lähedusse. Läbirääkimised osutusid edukaks ja praeguseks olemegi jõudnud nii kaugele, et saame kutsuda kõiki lihasõpru oma esinduspoodi,“ rääkis Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusjuht Simmo Kruustük.

Nõo Lihatööstuse esinduspoe pakutav valik

Värskelt avatud poes tegi esimese ostu Nõo Vallavanem Rain Sangernebo, kes kiitis Nõo Lihatööstuse juhtkonna visadust ja järjepidevust kohaliku lihapoe rajamisel. Simmo Kruustükile hobuserauda kinkides soovis vallavanem lihatööstusele õnne nende ettevõtmistes ja palju rahulolevaid ostjaid.

Esinduspoe pidulik avamine

Muuhulgas tunnustati esinduspoe avamisel viit staažikat töötajat, kes on Nõo Lihatööstuses töötanud enam kui 25 aastat.

Staažikad Nõo Lihatööstuse töötajad

Nõo Lihatööstuse esinduspood asub Tartumaal Nõo alevikus. 50 ruutmeetrisel pinnal asuva kaupluse ehitas Rehe Ehitus OÜ. Esinduspood on avatud esmaspäevast reedeni kella 10-19 ning laupäeviti kella 10-16. Avamise puhul on kõik kaubad kogu septembrikuu jooksul -25%  soodsamad.

Nõo Lihatööstuse esinduspoes on turundusjuhi sõnul teist päeva katkematu ostlemine

AS Nõo Lihatööstus on suurim eestimaisel kapitalil põhinev lihatööstus, mis asub Tartu lähedal Nõos. Ettevõtte asutati 1992. aastal, mil hakati tootma legendaarset Nõo rulaadi. Tänaseni valmivad Nõos maitsvad, kvaliteetsed ja ehtsad lihatooted. Ettevõtte annab tööd ligi 200 inimesele. 

Sildid
Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.
Back to top button
Close
X