EttevõtlusKohalik Võim

Elva valla ettevõtjate mentorklubi läheb külla puitmajade tootjale RPM OÜ-le

Elva valla teade

11.06.18

Elva valla ettevõtjate mentorklubi läheb külla puitmajade tootjale RPM OÜ-le

Elva valla ettevõtjate mentorklubi kolmas kohtumine toimub kolmapäeval, 13. juunil, kell 18 RPM-i tootmisbaasis Elva linna lähistel Kasekülas.

Klubi liikmed on külla kutsunud elu- ja puhkemajade tootja RPM OÜ (Kaseküla, Käärdi alevik, Elva vald). Ettevõtte juht Erki Vutt annab ülevaate RPM-i tegevusest, järgneb  Tiit Urva ettekanne “Ettevõtte arengu diagnostika võimalusi RPM OÜ näitel”.

Elva ettevõtjate mentorklubi  eesmärgiks on tuua kokku piirkonna ettevõtjaid ja ettevõtlikke inimesi, pakkuda osalejatele võimalust vahetada teadmisi ja kogemusi ettevõtluses karastunud inimestega ja kutsuda külla põnevaid külalisi. Klubi on hea koht uute kontaktide loomiseks ja vajalike koostööpartnerite leidmiseks.

Selleks, et saaksime üritust paremini planeerida, anna palun meile oma tulekust teada. Teata oma osalussoovist Allan Alliku e-posti aadressile: allan.allik@elva.ee hiljemalt 12.06.2018.

Lisainfo: Allan Allik allan.allik@elva.ee, tel 56694684

Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X