Politsei nädalValla uudised

Politsei sündmuseid

  1. oktoobri hommikul teatati, et Elva vallas Kalme külas on sisse murtud ettevõtte territooriumile. Väljaselgitamisel on, kas ruumidest midagi ka varastati.

 

  1. oktoobri hilisõhtul peatasid politseinikud Elva vallas Rõngu-Otepää-Kanepi tee 1. kilomeetril kontrolliks sõiduauto Volkswagen Golfi. Juhi kontrollimisel ilmnes, et masina roolis olnud 18-aastasel noorel mehel puudus juhtimisõigus ning lisaks oli ta tarvitanud ka alkoholi. Noor mees kõrvaldati juhtimiselt ning tema suhtes alustati väärteomenetlust.

  1. oktoobril teatati, et Elvas Tähe tänaval leiti maja lakapealse koristamise käigus kadunud esivanemale kuulunud sileraudne jahipüss ja padrunid. Teatele reageerinud politseipatrull võttis relva ja padrunid hoiule ning toimetas need politseijaoskonda.

Möödunud nädalal tabas politsei Elva vallas 8 ja Nõo vallas lisaks viis autojuhti, kes ületasid ulatuslikult lubatud sõidukiirust. Neist raskeim fikseeriti 17. oktoobril öösel, kui politseinikud mõõtis ühe Elva vallas Jõhvi-Tartu-Valga maantee 180. kilomeetril kihutanud Volkswageni sõidukiiruseks 146 km/h. Kihutanud juhtide suhtes alustati menetlust.

Ragne Keisk

PPA pressiesindaja

7308850 / 59125457

Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X