PuhjaRõnguValla uudised

Rõngu ja Puhja said omale pakiautomaadi

Kui seni on pakiautomaadid olnud eelkõige linnade ja suurte asulate luksuseks, siis viimase Omniva pakiautomaadivõrgu laiendamise tulemusena on pakiautomaadid tänaseks jõudnud ka Puhja ning Rõngu alevikku.

Tänu oma kiirele levikule ning kasutusmugavusele on pakiautomaadid postiasutuste kõrval populaarsust kogumas. Samal ajal näitavad ka erinevad uuringud, et üle 80% pakisaajatest ja saatjate eelistab võimalusel pakkide saatmiseks ja kättesaamiseks pigem pakiautomaati – see on lihtne kasutada, mugav, kiire ning pidevalt kättesaadav.

Pakisaatjate ja pakisaajate huvides paigaldabki Omniva sel kevadel 20 pakiautomaati eelkõige väiksematesse asulatesse, muuhulgas ka näiteks Rõngu ja Puhja asulatesse. Seetõttu muutub põhiliseks kujunenud paki saatmine ning kättesaamine piirkonnas kordades mugavamaks ning kellaajast sõltumatuks. Lisaks on pakiautomaadi kaudu võimalik pakki ka e-poele tagastada. Selleks tuleb hetkel kasutada sama automaati, millest pakk kätte saadi.

Pakiautomaati eelistatakse postkontorile ja kullerile

Pakiautomaat pole põhjuseta Eesti inimeste esimeseks eelistuseks kujunenud – pakiautomaadist paki kättesaamine on lihtne nii noorele kui ka vanale. Loomulikult mängib rolli ka fakt, et pakiautomaat on 24 tundi ööpäevas kättesaadav.

Puhja ja Rõngu automaatide puhul on tegemist ka uue põlvkonna pakiautomaatidega, mis töötavad uuel ning pidevalt aredataval tarkvaral. Seega igasugune klientide tagasiside parendusteks on samuti väga oodatud ning teretulnud. Kliendi jaoks on uus pakiautomaat taotuslikult nii välimuselt kui kasutuskogemuselt sarnane olemasolevate automaatidega. Lähiajal võimaldab uus tarkvara aga pakiautomaadi kasutamist veelgi mugavamaks muuta.

Aasta teises pooles plaanib Omniva oma pakiautomaadivõrgu enam kui kaks korda suuremaks kasvatada. Suur osa pakiautomaate on plaan paigaldada ka väiksematesse asulatesse, kuna märkimisväärne hulk aktiivseid e-ostlejaid elavad just maapiirkondades.

Puhja pakiautomaat – Nooruse 2, Puhja, Elva vald, Tartumaa

Rõngu pakiautomaat – Tartu mnt 2, Rõngu, Elva vald, Tartumaa

Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X