Kohalik VõimValla uudised

Elva vallavolikogu esimeheks valiti Maano Koemets

Täna, 30. oktoobril toimus Elva vallavolikogu esimene istung. Istungi päevakorras olid volikogu esimehe ja aseesimehe valimised ning Elva Linnavalitsuse, Konguta Vallavalitsuse, Palupera Vallavalitsuse, Puhja Vallavalitsuse, Rannu Vallavalitsuse ja Rõngu Vallavalitsuste lahkumispalve ärakuulamine.

Elva vallavolikogu esimeheks valiti senini Rannu vallavanema ametit pidanud Maano Koemets, tema poolt hääletas 18 volikogu liiget. Aseesimeheks valiti endine Elva Linnavolikogu aseesimees Peeter Laasik.

Maano Koemets tänas kõiki volikogu liikmeid toetuse eest: „Ees seisab suur väljakutse, minu jaoks on oluline, et volikogus valitseks hea koostöö ja töine õhkkond. Volikogul on ees tihe töögraafik – lähimate nädalate jooksul tuleb valida vallavanem, kinnitada vallavalitsus, moodustada volikogu komisjonid, võtta vastu põhimäärus uue vallavalitsuse tegevuseks. Loodav Elva vallavalitsus peab arvesse võtma kuue omavalitsuse parimad praktikad ja kaasama parimad inimesed.”

Peeter Laasik sõnas: „Usun, et kõik volikogu liikmed saavad anda panuse Elva valla arendamisse. Meie kõigi valimisplatvormides on palju häid mõtteid ja lubadusi valla elanike jaoks. Kasutame nüüd unikaalset võimlust alustada puhtalt lehelt ja koos konstruktiivselt tööle hakata nende täide viimiseks.”

Elva Vallavolikogus on kokku 29 kohta, milles Reformierakonna nimekiri on valmistulemuste põhjal esindatud kümne liikmega, Sotsiaaldemokraatlikule Erakonnale kuulub neli ja Keskerakonnale kaks vallavolikogu liikme kohta.

Järgmine Elva vallavolikogu istung toimub 7. novembril.

Lisainfo:

Maano Koemets (Sotsiaaldemokraatlik Erakond)
53425242

Peeter Laasik (Eesti Keskerakond)
5038421

Pressiteade.
Foto: Elva Ajajoon
Vaata galeriid Elva valla esimeselt vallavolikogu istungilt:

I Elva Vallavolikogu

Sildid
Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X