Kogukond

KÜSK kutsub kandideerima kogukonna eestvedaja stipendiumile

Esmakordselt Eestis hakkab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) välja andma stipendiumi, mida makstakse kogukonna eestvedajale. Stipendiumi eesmärk on motiveeritud ja kogukonna arendamiseks vajalike oskuste ning võimetega eestvedaja esilekerkimine ja toetamine.

Stipendiumi saavad taotleda niisuguste kogukondade eestvedajad, kelle tegevus on piirkondlik, st kes tegutsevad ühe omavalitsuse territooriumil.

Kogukonna eestvedaja stipendiumi saab taotleda summas kuni 5 000 eurot, seda makstakse eraisikule ja stipendium on tulumaksuvaba. Stipendiumi suurus on kuni 5000 eurot ja seda saab 2022. aastal 25 eestvedajale. Stipendiumikonkurssi rahastatakse riigieelarvest ja konkursi läbiviijaks on KÜSK.

Stipendiumitaotluse esitamise tähtaeg on 10. jaanuar 2022 ja stipendiumid makstakse välja 2022. aasta jooksul.

Konkursitingimustega saab tutvuda KÜSKi kodulehelt https://www.kysk.ee/kes22 või lisainfot saab küsida telefonil 5854 5754.

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Sildid
Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.
Vaata veel lisaks
Close
Back to top button
Close
X