FC ElvaKogukondSport

Kogukonna lugu: Perekond Ilves annab maksimum panuse läbi LHV Jalgpallikaardi

Viimasel ajal on väga palju põhjust kiita ja tunnustada meie jalgpallikogukonna liikmeid. Kahe Esiliiga hooajaga on keskmine pealtvaatajate arv tõusnud +29% ja on hetkel 274 toetaja juures. See on mõõdik, mis meie jaoks näitab selgelt ära töö taseme klubis igal tasandil ja millega tuleb päevast päeva vaeva näha. Lisaks on võimsalt liitunud klubi juhtimisse Rain Suits ja Marie Pau. Paljud teised nende jälgedes klubi ja isiklike missioone vedades. Iga liige loeb ja iga liige on tähtis. Järgmine lugu ongi tunnustuseks ühele perekonnale paljudest ja inspireerimaks teisi rääkima oma lugu FC Elvast.

16 aastat klubiga nii rõõmudes ja muredes…

Järjest rohkem hinnatakse ja märgatakse väikseid spordikogukondi, kes püüavad oma kodukohas muuta inimeste elu paremaks-, emotsionaalsemaks- ja täisväärtuslikumaks. Nii toimib ka Eesti jalgpallis ja FC Elvas, kus tasapisi kasvab erinevaid võimalusi kasutades klubisse panustajate osakaal, kus piltlikult öeldes mitte midagi tehes on võimalik klubi majandusliku seisu tugevdada. Üks selliseid võimalusi on LHV panga poolt pakutav LHV Jalgpallikaart, millega makstes toetad iga maksega klubi 10 sendiga.

Raili Ilves: “Alustades algusest, nagu Agu Sihvka lugudes tavaks öelda oli, on koostöö FC Elvaga juba parajas teismelise eas – 16 aastane. Selle raames on üks poisike, kes väga tahtis jalkat mängida, saanud täismeheks ja teiselgi jalkatrenni staazi nii 6 aastat. Parajalt pika koostöö juures on nii mõnestki treenerist saanud pea nagu oma pereliige. Pereliikmeid ikka toetatakse rõõmudes ja muredes. Nii on meie pere panus FC Elva tegemistesse igapäeva elu toimetuste kaudu juba enam kui aasta vanune – meie perekond (5 liiget, kellest 3 on aktiivsemad kaardi kasutajad) kasutab LHV jalgpallikaarti. Eelmise aasta kevadel tuli teha põhimõtteline valik pankade hulgas, milles aitas otsustamisele kaasa võimalus läbi kaardimaksete toetada oma laste koduklubi. Meie pereliikmed teevad 95% ostudest kaardiga 🙂

Nagu laulusõnad laulust “Ma olen naine” – See on nii lihtne! Konto avamine ja kaardi tegemine tänases online maailmas ei muuda pead hallimaks. Kaart käes, siis usinasti kasutama ja igaüks meist, kes on vähem või rohkem FC Elvaga seotud, saab anda oma panuse klubi tegemistesse ja arengusse. Tule kampa!

Marek Naaris: “Ma olen väga tänulik Railile sellise loo eest, see on tõeliselt südantliigutav ja tänuväärne. Vähem kui 5 aastat tagasi sain ma aru, et kui seda protsessi vedada võib ühel päeval olla meil fänne/toetajaid nii palju, et me suudame nende valikute abiga ehitada Elvasse jalgpallihalli, klubi hoone jms väärtusliku. See visioon on mul iga päev silme ees ja mind motiveerib see FC Elva nimel tegutsema. Nii järjepidevalt toimetades saavutame me koos eesmärgid klubile ja liikmetele. Igal võimalusel ma räägin oma visioonist ja püüan kaasata inimesi tegema toiminguid, mis mõjutavad keskkonda kus me elame. Ma isiklikult olen iga päev väga tänulik kõigile hetke 150 kaardi omanikule ja tulevastele, kes selle sammuga klubisse panustavad.”

LHV Jalgpallikaardi toetused aastate lõikes:

2014 8 kaarti – 28,29 €
2015 64 kaarti – 142,70 €
2016 124 kaarti – 830,90 €
2017 130 kaarti – 1454,80 €
2018 147 kaarti – 2129,50 €
2019 150 kaarti – 1533,30 €

Viie aastaga on toetuse arv pea 100 kordistumas.

FC Elva

Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X