HaridusKultuurNooredNoortele

Elva Huviala- ja Koolituskeskus korraldab koolivaheajal põneva ekskursiooni Tartusse

Tänavu on koolilapsi õnnistatud koolivaheajaga ka aprillikuus. Selleks, et koolivaheaeg põnevate tegevustega sisustada, korraldab Elva Huviala- ja Koolituskeskus esmaspäeval, 23.aprillil, ekskursiooni Tartusse. Osalustasu 13€ sisaldab kõiki tegevusi, ka toitlustust ja transporti. 
 
Päeva esimeseks tegevuseks on ekskursioon Vanemuise teatris. külastame Vanemuise suure maja lavatagust, saame aimu Eesti vanima teatri ajaloost ning kuulame ja näeme, milline on tegelikult lavastuse valmimise protsess. Sellele järgneb butafoorse koogi valmistamise töötuba, kus õpitakse lähemalt tundma kunstnik-butafoori tööd ning seda, kuidas käiakse teatrilaval ümber toiduga. Töötoas valmib hõrgu välimusega koogilõik, mille iga valmistaja  saab endaga koju kaasa võtta.

Peale Vanemuise teatri külastust kosutame end sooja lõunaga Hotell Tartu Kohvikus. Pärast seda külastame mõnda põnevat näitust Tartus. Seejärel suundume Tartu Botaanikaaeda, kus noored saavad end proovile panna grupitöös – toimub seikluslik ja lõbus fotojaht. Päev lõpeb umbes kell 16.30, kui hakkame tagasi Elvasse sõitma. 
 
Registreeruda saab kuni 16.04. Lingi registreerimiseks leiab: www.huvikeskus.elva.ee/arhiiv/uudised
Lisainfo: noorsootöötaja Riin Lumiste (riin.lumiste@elva.ee)

Näita rohkem

Elva Elu

Panime lehele nimeks Elva Elu. Kunagise paberlehe auks, mis ilmus Elvas aastatel 1932-1937 ja ka 1960.aastate algul. Püüame selle sõnumitooja mälestust hoida tänapäeval aus ja väärikuses edasi.

Sarnased artiklid

Back to top button
Close
X